Kuchař/ka

Společnost SeneCura je s více než 7 500 lůžky a s 84 sociálními a zdravotnickými zařízeními přední privátní poskytovatel péče v Rakousku a je držitelem mnohonásobného ocenění za kvalitu a inovaci. Svými znalostmi a dlouholetou zkušeností v oblasti péče poskytuje jistotu i klientům v České republice, ve které je SeneCura největším soukromým provozovatelem domovů pro seniory se špičkovou zdravotní a sociální péčí. SeneCura Česká republika v současné době provozuje 17 SeniorCenter.

SeneCura SeniorCentrum Slivenec hledá nové kolegy pro posílení týmu:

Kuchař/Kuchařka

Vaše náplň práce

Výroba jídel včetně dietních pokrmů; úprava a zpracování surovin před dalším tepelným zpracováním; výroba a výdej teplé a studené kuchyně včetně dietních pokrmů; výroba polévek, salátů, kompotů a příloh; obsluha kuchyňských strojů; svoz a mytí bílého a černého nádobí; obsluha mycích a úklidových strojů; běžný úklid při směně, dezinfekce a speciální úklid při sanitárním dni; mytí přepravních vozíků a použitých nádob; další práce podle pokynů vedoucího směny; plnění pokynů přímého nadřízeného souvisejících s výkonem práce; odpovědnost za dodržování hygienických norem; odpovědnost za dodržování pravidel stanovených předpisem HACCP.

Co očekáváme

Uchazeč musí být vyučen v oboru, zdravotně a právně způsobilý, mít pozitivní postoj ke svému řemeslu. Neméně rozhodující je pro nás chuť do práce, smysl pro domluvu s kolektivem, zároveň samostatnost a schopnost samostatně se rozhodnout. Přednost mají uchazeči vyučení, s praxí a s upraveným vzhledem.

Co Vám nabízíme

  • Mzdu odpovídající vašim zkušenostem
  • Příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %
  • Poukázky na nákup potravin
  • Dovolená navíc
  • Bonusy za věrnost
  • Dotované stravování
  • Možnost profesního vzdělávání
  • Práci ve stabilní nadnárodní firmě
Sdílejte pozici s ostatními:

Kontakt

Mgr. Lukáš Stárek, Ph.D., MBA, DBA
+420 777 905 823+420 777 905 823
l.starek@senecura.czl.starek@senecura.cz
Ke Smíchovu 1144/144
154 00 Praha 5 – Slivenec

Žádost o pozici: Kuchař/ka

Beru na vědomí pravidla zpracování osobních údajů.

Formulář byl odeslán.

Vážený uchazeči, děkujeme Vám za zájem pracovat pro naši společnost. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 4 týdnů, nepostupujete bohužel do dalšího kola. Více...

Vaše osobní údaje (např. jméno, příjmení, datum narození, kontaktní údaje, informace o vzdělání a předchozím zaměstnání či jiné informace uvedené ve Vašem životopisu), které jste nám dobrovolně poskytnul/a, zpracováváme ve skupině SeneCura (ve společnosti SeneCura s.r.o. a společnosti provozující příslušný domov) v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to pro výběr vhodného uchazeče na volné pracovní místo (pro provedení opatření přijatých před uzavřením pracovní smlouvy či obdobné smlouvy). Vaše údaje zpracováváme po nezbytně nutnou dobu k danému účelu (zpravidla po dobu ne delší než 6 měsíců).

V souvislosti se zpracováním osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajů, (ii) na omezení zpracování osobních údajů, (iii) na opravu nepřesných a doplnění neúplných osobních údajů, (iv) ve stanovených případech na výmaz osobních údajů, (v) na přenositelnost osobních údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování osobních údajů (telefonní kontakt: +420 257 314 218, e-mailová adresa: info@senecura.cz), (vii) obrátit se se svou žádostí, stížností či jiným podnětem přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů (e-mail: posta@uoou.cz).

Odesílám formulář

Nenašli jste, co jste hledali?
Napište nám něco o sobě, co Vás baví a v čem jste dobří.
Možná právě hledáme někoho, jako jste Vy!