Domů > Novinky > OMEZENÍ NÁVŠTĚV SeniorCentrum Slivenec

SeneCura SeniorCentrum Slivenec

OMEZENÍ NÁVŠTĚV SeniorCentrum Slivenec

2017-10-20T15:17:10+00:00 10. 9. 2020|Praha - Slivenec|

Vážení rodinní příslušníci,

vzhledem k aktuálně nepříznivé epidemiologické situaci v České republice a z důvodu prevence šíření COVID-19 a ochraně zdraví vašich blízkých jsme nuceni přistoupit k opětovnému omezení návštěv.

Od 10. 9. 2020 budou návštěvy možné pouze ve venkovních prostorech našeho SeniorCentra. Zároveň vám bude umožněna návštěva pouze v případě, že budete mít po celou dobu návštěvy ústa a nos zakryty rouškou.

Koordinace návštěv

Návštěvy budou probíhat pouze v prostorech zahrady a jejich počet bude opět koordinován:

  • Návštěvy budou možné pouze po předchozí domluvě.
  • Návštěvy budou možné ve všední dny v čase od 13:30 do 16:30 hodin a v neděli v čase od 10:00 – 15:30.
  • Pro každou návštěvu je vyhrazen čas maximálně 30 minut.
  • Pro rezervaci návštěvy využijte online tabulku Google na tomto odkazu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GxKtWltA8W_kNQzGoj_4W7ZQj6pgbCKOGaZ9HQrT-v8/edit#gid=1690959086 kde do volného termínu, vyplňte potřebné údaje.
  • Bez roušky zakrývající vaše ústa a nos vám nebude návštěva umožněna.

I nadále dodržujeme v našem domově zavedená preventivní opatření vůči našim klientům i zaměstnancům, která se nám do této doby osvědčila. Historicky nejvyšší počty nakažených nás ale zároveň nutí k tomu, že pokud dojde ze strany návštěvníka k porušení nastavených opatření, bude z prostor domova vykázán. Pouze přísné dodržování preventivních opatření spolu s osobní odpovědností nás všech zajistí ochranu zdraví našich klientů i v následujících měsících.

Vývoj situace budeme pečlivě sledovat a vyhodnocovat. Pokud počty nakažených budou i nadále výrazně růst, nemůžeme bohužel vyloučit ani opětovné úplné uzavření domova návštěvám.

O jakýchkoliv změnách režimu návštěv vás budeme samozřejmě bezodkladně informovat.

Děkujeme vám za pochopení a respektování těchto pravidel.

ředitel SeniorCentra
Lukáš Stárek