Domů > Novinky

SeneCura SeniorCentrum Slivenec

Novinky

Gurmánská návštěva Anglie a Irska s klienty SeniorCentra Slivenec

1. 7. 2022 | Slivenec

Mezi oblíbené události v SeniorCentru Slivenec patří pravidelné gurmánské týdny. V měsíci červnu jsme se s klienty vydali do Anglie a Irska.

Návštěva Rekreačního parku Karlštejn s klienty SeniorCentra Slivenec

27. 6. 2022 | Slivenec

Ve čtvrtek 23.6. jsme společně s klienty SeniorCentra Slivenec vyrazili na výlet do Rekreačního parku Karlštejn. V parku jsou pro návštěvníky k vidění různé druhy exotických zvířat.

Vernisáž paní Žampachové

6. 6. 2022 | Slivenec

Ve středu 01. 06. jsme měli v SeniorCentru na Slivenci tu čest hostit vernisáž obrazů naší obyvatelky paní Mgr. Vlastimily Žampachové.

Zveme vás na VERNISÁŽ OBRAZŮ paní Mgr. Vlastimily Žampachové

31. 5. 2022 | Slivenec

Vernisáž se koná 1. června 2022 od 15:00 hodin v SeniorCentru Praha - Slivenec.

Návštěva Chorvatska s klienty SeniorCentra Slivenec

30. 5. 2022 | Slivenec

V rámci cestovatelských týdnů, kterým se věnujeme nejen se speciálním jídelníčkem, ale i v rámci aktivit, jsme v pátek 27. května 2022 „navštívili“ Chorvatsko.

Bylinková zahrádka SeniorCentra Slivenec

18. 5. 2022 | Slivenec

Velkým přáním klientek SeniorCentra Slivenec bylo mít vlastní bylinkovou zahrádku. Nelenili jsme a pořídili sazeničky nejrůznějších rostlin od máty až po šalvěj, které jsme společně zasadili.

Mezinárodní den ošetřovatelů v SeniorCentru Slivenec

15. 5. 2022 | Slivenec

Dne 12. května jsme v SeniorCentru Slivenec oslavili Mezinárodní den sester a ošetřovatelů. Tento sváteční den u nás nebyl určen jen pro ošetřovatele, ale pro všechny zaměstnance.

Mezinárodní den sester a ošetřovatelů 12. 5. 2022

12. 5. 2022 | Centrála

Dnes slavíme Mezinárodní den sester a ošetřovatelů. Děkujeme našim zaměstnancům z celého srdce za to, jak poctivě a neúnavně vykonávají svou práci.

Zvířecí mazlíčci v SeniorCentru Slivenec

9. 5. 2022 | Slivenec

V SeniorCentru ve Slivenci vždy rádi přivítáme nejrůznější čtyřnohé zvířecí mazlíčky. Pravidelně nás chodí navštěvovat pejsek Jumbo, před několika týdny jsme také rozšířili naše řady o dva fretčí sourozence Bárta a Lízu

Velikonoce v SeniorCentru Slivenec

1. 5. 2022 | Slivenec

V minulém týdnu proběhla v SeniorCentru Slivenec tradiční oslava velikonočních svátků. Klienti se s aktivizačními pracovnicemi pustili do výzdoby společných prostor a zavzpomínali u toho na vlastní zážitky a tradice z tohoto období.

Veselé Velikonoce

14. 4. 2022 | Centrála

SeneCura přeje Vám i Vašim blízkým krásné Velikonoce a klidné sváteční dny.

SeneCura vstupuje do nového segmentu: Dnes otevřela svoje první rehabilitační centrum

11. 4. 2022 | Centrála

Skupina SeneCura, přední nestátní provozovatel pobytových sociálních sužeb v České republice, otevřela v Plzni své první rehabilitační zařízení. Nová rehabilitace nabídne jak lékařské vyšetření, tak léčebné rehabilitace. Kromě zvýšení kvality stávajících služeb plánuje i rozšíření o další moderní metody. Zahájení provozu se uskutečnilo ve zcela nových prostorách v Papírnické ulici, kam zavítali i první klienti.

Narozeniny v SeniorCentru Slivenec

31. 3. 2022 | Slivenec

Mezi nejoblíbenější společenské akce v SeniorCentru Slivenec bezesporu patří společné slavení narozenin klientů. Společná oslava proběhla ve čtvrtek 24. března 2022.

Oslava MDŽ v SeniorCentru Slivenec

12. 3. 2022 | Slivenec

V SeniorCentru Slivenec proběhla 8. 3. tradiční společná oslava Mezinárodního dne žen. Každá žena z řad klientek i personálu dostala symbolickou kytičku.

Otevření nového SeniorCentra Humpolec: Klienti se nastěhovali do nového domova. Začal fungovat první PPP projekt v sociální oblasti v ČR

2. 3. 2022 | Centrála

Klienti domova pro seniory v Humpolci se přestěhovali do nově postaveného SeniorCentra, které je prvním PPP projektem v oblasti sociální péče v České republice. Moderní domov vznikl díky partnerství veřejného a soukromého sektoru, Kraje Vysočina a skupiny SeneCura.

Svatý Valentýn v SeniorCentru Slivenec

16. 2. 2022 | Slivenec

Klienti SeniorCentra Slivenec vyrobili a následně si na svátek sv. Valentýna rozdali valentýnské srdíčko se sladkostí. Obdarován byl i pracovní personál, který zvládá tuto nelehkou dobu.

1 2 11 12