SeneCura SeniorCentrum Slivenec

Novinky

Večeře při svíčkách v SeniorCentru Slivenec

23. 11. 2022 | Slivenec

V měsíci listopadu proběhla v SeniorCentru Slivenec netradiční zážitková akce, která je unikátní pro naše domovy, a to Večeře při svíčkách. Klienti si tak mohli pozvat rodinu a blízké a užít si s nimi večeři jako v restauraci.

Zahradní slavnost SeniorCentra Slivenec

11. 10. 2022 | Slivenec

Dne 29. září 2022 proběhla ve sliveneckém SeniorCentru velkolepá tradiční akce, a sice Zahradní slavnost. Společně jsme si užili program plný zábavy, společných chvil a dobrého jídla.

Mezinárodní den Alzheimerovy choroby - 21. září

21. 9. 2022 | Centrála

Podle Státního zdravotního ústavu bude v roce 2050 v Česku přes 280.000 lidí s Alzheimerovou chorobou nebo jinou formou demence. Světový den Alzheimerovy choroby, který připadá každoročně na 21. 9., pomáhá zvýšit povědomí o této nemoci. Jak tuto nemoc rozpoznat? A co dělat v případě, že na ni máte například u osoby v rodině podezření?

Nové číslo našeho SeneCura Magazínu

25. 8. 2022 | Centrála

Milí čtenáři, srdečně vás zdravíme s dalším vydáním našeho magazínu, tentokrát v nové vizáži. Doufáme, že se vám bude líbit. Rádi bychom vás informovali o vývoji skupiny SeneCura, která se k naší radosti opět rozrostla.

Zvířecí návštěva v SeniorCentru Slivenec

15. 8. 2022 | Slivenec

Existuje někdo, kdo nemá rád zvířata?! Nejen naši klienti, ale i zaměstnanci je milují, protože nás vždy všechny dokáží potěšit či pobavit. A proto nás ve čtvrtek 11. srpna navštívil „Zvěřinec na statku“ s doprovodem paní Němcové.

Návštěva cukrárny s klienty SeniorCentra Slivenec

10. 8. 2022 | Slivenec

Středeční a čtvrteční dopoledne v minulém týdnu jsme si byli s klienty zpříjemnit v cukrárně „Café park“ na pražském Barrandově, které je od našeho SeniorCentra Slivenec vzdáleno pár minut autobusem.